در هفته جاری برگزار گردید:

جلسه تعامل و همکاری سازمان بسیج حقوقدانان اصفهان با معاونت فرهنگی دادگستری استان

در هفته جاری جلسه تعامل و همکاری سازمان بسیج حقوقدانان اصفهان با معاونت فرهنگی دادگستری استان برگزار گردید.

در هفته جاری جلسه تعامل و همکاری سازمان بسیج حقوقدانان اصفهان با معاونت فرهنگی  دادگستری استان برگزار گردید.  

در این جلسه که با حضور اقشار مختلف بسیج برگزار گردید بهمن شریفی,رئیس سازمان بسیج حقوقدانان اصفهان هدف از تشکیل جلسه را ایجاد تعامل و همکاری سپاه در اجرای برنامه های معاونت فرهنگی دادگستری استان اصفهان بیان نموده  و از مسئولین اقشار بسیجی سپاه استان جهت ایجاد این تعامل اثربخش,دعوت به همکاری نمود.  

سپس حجه الاسلام  بخشیانی به عنوان نماینده تام الاختیار معاونت فرهنگی دادگستری,  پیرامون تاریخچه تشکیل این معاونت و برنامه هایی که اجرا نموده اند و یا در حال اجرا می باشد بیانات ارزنده ای فرمودند و در انتهای جلسه هر یک از مسئولین اقشاردر خصوص نحوه تعامل سازنده سخنانی ایراد نمودند.

این جلسه مصوباتی  به همراه داشت که به شرح زیر می باشد:

۱.در خصوص اجرای برنامه فرهنگی با عنوان برگزاری راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب و جنوب غرب کشور,مقرر شد سازمان بسیج حقوقدانان به تعداد ۳۰۰ نفر مکاتبات و پیگیری لازم را با مرکز اردویی و گردشگری سپاه استان ترتیب دهد.

۲.با توجه به اعلام آمادگی معاونت فرهنگی دادگستری استان اصفهان مبنی بر برگزاری جلسات و اعزام قضات و اساتید مجرب در راستای ارتقای فرهنگ عمومی با رویکرد کاهش جرائم در حوزه دانشجویی, مقرر شد سازمان بسیج دانشجویی ضمن ایجاد راهکارهای مناسب استفاده از این ظرفیت جدول زمانبندی متضمن زمان حضور و مکان جلسات را به تفکیک به سازمان بسیج حقوقدانان سپاه استان اعلام نماید.

۳.در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی با عنوان برگزاری نشست با عشایر استان در راستای تبیین حقوق شهروندی,مقرر شد سازمان بسیج عشایری سپاه استان ضمن ایجاد راهکار های مناسب استفاده از این ظرفیت جدول زمانبندی متضمن زمان حضور و مکان جلسات را به تفکیک به سازمان بسیج حقوقدانان سپاه استان اعلام نماید.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.